World Luxury Hotel Awards'tan NG Hotels'e İki Ödül

Dünyanın en prestijli turizm ödülleri arasında yer alan World Luxury Awards’da bu sene de, NG Afyon “Dünya’nın En Lüks Termal Oteli” ödülüne, NG Sapanca ise, “Avrupa’nın En Lüks Doğa Oteli” ödülüne layık görüldü.


World Luxury Hotel Awards'tan NG Hotels'e İki Ödül

Turizm sektörünün öncü markası NG Hotels, NG Sapanca ve NG Afyon’da sunduğu hizmetlerle, otel misafirlerinin ve turizm sektörü profesyonellerinin oylarıyla belirlenen, 2019 World Luxury Hotel Awards’da iki ödüle birden layık görüldü.

 

Finlandiya’da yer alan Rovaniemi şehrinde gerçekleştirilen ve dünyanın en prestijli otelcilik ödülleri arasında gösterilen 2019 World Luxury Awards’da, NG Sapanca Avrupa’nın En Lüks Doğa Oteli ödülünü alırken, NG Afyon ise Dünya’nın En Lüks Oteli ödülünü aldı.

 

2006 yılında kurulan World Luxury Hotel Awards, lüks otel endüstrisindeki başarının zirvesi olarak kabul edilmekte ve uluslararası bilinirlik, güven ve statüyü beraberinde getiriyor. Toplam 102 ülkeden 900’den fazla otelin katıldığı yarışma, üç yüz binden fazla gezginin oyuyla ve turizm profesyonellerinin verdiği oylarla değerlendiriliyor.

 

Dünya çapında hizmet endüstrisi standartlarının temelini oluşturan World Luxury Hotel Awards’da, NG Sapanca 2016, 2017 ve 2018 yıllarında ard arda En Lüks Doğa Oteli ödülüne, NG Afyon ise 2017 ve 2018 yıllarında Dünya’nın En Lüks Termal Oteli ödülüne layık görülmüştü.