Barsan Fikirtepe İki Yaka Temel Atma Hazırlığı ve Mehmet Vural Röportajı

Kadıköy - Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesinde İki Yaka Fikirtepe Projesi'nde uzun süredir faaliyette olmayan Barsan inşaat, uzun süren sessizliğinin ardından temel atmaya hazırlanıyor.. Patronların SESİ objektiflerine yansıyan kareler eşliğinde Barsan İnşaat ortaklarından Mehmet Vural ile yaptığımız görüntülü röportajı ve sahadan objektiflerimize yansıyan son durum görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz. Patronların SESİ - Patronlarinsesi.com

15 Kasım 2019 - 18:46 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 06:09

Türkiye'de geçen sene yaşanan ani döviz artışı ve kriz sonrası yükselen faizler piyasayı durma noktasına getirmişti.

Geçen ay Merkez Bankası'nın ve daha sonrasında Kamu bankalarının ciddi oranda faiz indirimine gitmesi sonrası konut sektöründeki satışlar canlanırken, tereddüte kalan bazı projeler de bunu fırsata çevirmek için düğmeye bastılar.

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm bölgesinde alınan hafriyat ve Uzun zamandır bekleyen fore kazık riskiyle de  gündeme gelen Barsan İnşaat İki Yaka Proje sahasında, proje ortaklarından Mehmet Vural ile yaptığımız görüntülü röportajı ve temel atmak için duyduğu sevinci kendi söylemiyle sizlerle paylaşıyoruz.


ajansFİKİRTEPE Medya Grubu dahilinde Fikirtepehaber.com'a kardeş bir site ama daha genel ve geniş perspektifte yayın yapacak olan Patronların Sesi geçen ay yayın hayatına başladı.

Patronlarinsesi.com olarak, Barsan İnşaat ortaklarından Mehmet Vural ile görüntülü bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisine; Deprem, Bakanlık , İmar uygulamaları, Fikentder Derneği'nin de daha önce gündeme getirerek yetkilileri uyardığı fore kazık riskleri, faiz indiriminin firmalara yansıması, inşaat firmalarının Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan talep ve beklentilerini sorduk, Mehmet Vural cevapladı.

Pantronların SESİ olarak iyi seyirler diliyor ve yakın zamanda temel atmaya hazırlanan Barsan İnşaat'a  başarılar diliyoruz.. 

Yasin BEKTAŞ / ajansFİKİRTEPE


@patronlarinsesi  -  Patronlarinsesi.com

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.