İnder Başkanı Durbakayım Röportajı 'Fikirtepe, Deprem, Konut Satışları ve Beklentiler' Bölüm-2

Fikirtepe'de olanlar, olacaklar ve olması gerekenler? Fikirtepe Çalıştayına Doğru! Büyük ilgi gören İnder Başkanı Nazmi Durbakayım Röportajının 1.Bölümünü dün yayınlamıştık. Durbakayım ile yaptığımız görüntülü röportajımızın 2.Bölümünü de bugün ajansFİKİRTEPE Medya Gubu bünyesinde Patronlarinsesi.com olarak sizlerle paylaşıyoruz.. Fikirtepe dahil sektörel tüm merak edilenleri sorduk ve aldığımız cevapları çok uzun olsa da herhangi bir kesinti yapmadan sizlerle paylaşıyoruz. Patronlarinsesi.com

07 Aralık 2019 - 04:39 - Güncelleme: 08 Aralık 2019 - 06:02
Fikirtepe Çalıştayına doğru! 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın da büyük önem verdiği Fikirtepe yeni gelişmelere gebe. Bu gelişmeler öncesi Patronlarinsesi.com olarak, elini taşın altına koyan ve sektörün önde gelenleri ile röportajlarımıza devam ediyoruz. İnder Başkanı Nazmi Durbakayım'ın İstanbul Valiliği nezdinde yaptığı metruk binalar girişimi Fikirtepe'de yıkımı getiriken Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde yaptığı girişimlerin de yakında ses getirmesi bekleniyor. 

Fikirtepe'de olanlar, olacaklar ve olması gerekenler?
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un birebir ilgilendiği ve yakından takip ettiği Fikirtepe için yakın zamanda ne tür çözüm önerileri ortaya koyacağı merakla beklenirken vatandaşların buna karşı tepkisi nasıl olacak? Bakanlığın sahada yapmayı düşündüğü girişimler vatandaş nezdinde nasıl karşılık bulacak? 

İnder Başkanı Nazmi Durbakayım'ın Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER) ve genel olarak sektör temsilcilerine yaptığı Fikirtepe'de çalıştay önerisi ne zaman gerçekleşecek? Bakanlığın bu konudaki görüşleri ne? Türkiye'yi karış karış gezen ve problemli alanlarda çözüm bulmaya çalışan Murat Kurum Fikirtepe'ye çözüm adına tekrar ne zaman gelecek? Fikirtepe Çalıştayı ile ilgili olarak Bakanlığın düşüncesi ve yaklaşımı nasıl ?
İNDER ve AYİDER'in yolu Fikirtepe Çalıştayı'nda Ne Zaman Kesişecek?

Patronlarinsesi.com olarak yaptığımız röportajlar haricinde İNDER başta olmak üzere, sektörün diğer  temsilcileri ve Fikentder ''Fikirtepe Kentsel Dönüşüm'' Derneği'nin de desteğiyle bölgeye ilişkin tüm bu soruların cevaplarıyla ilgili olarak yayınlarımıza devam edeceğiz..

SEKTÖRE VE TEKNİK YAPI'YA İLİŞKİN TÜM MERAK EDİLENLER
Kriz, faiz indirimi, devam eden projeler, başlanmayan yada başlanacak projeler, sektörün durumu, satışlar, yabancıya konut satışı, inşaat malzemelerindeki fiyat artışları,imar durumları,kentsel dönüşüm, yaşanan sıkıntılar, talepler, beklentiler, deprem ve elbetteki Fikirtepe hakkında biz sorduk İnder Başkanı Nazmi Durbakayım cevapladı. Görüntülü olarak yaptığımız röportajımızın 1.Bölümünü ajansFİKİRTEPE Medya Gubu bünyesinde Patronlarinsesi.com olarak dün sizlerle paylaştık. 2. Bölümünü de bugün yayınlamaya devam ediyoruz.

Yapılan röportajları, Emlak Sektörü başta olmak üzere , Ekonomi ve diğer tüm sektörlere ilişkin güncel ve yeni gelişmeleri kaçırmamak için Patronlarinsesi.com'u sosyal medyada da beğenip takip etmeyi unutmayın!

Yasin BEKTAŞ / Patronlarinsesi.com

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.