İnovative proje Antwell'de yaşam Kasımda başlıyor!

Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği iyi yaşam evleri Antwell’in örnek daireleri tamamlandı. Sakinlerinin yaşamını kolaylaştıracak olanaklara sahip üç farklı daire seçeneğinin bulunduğu proje; konforlu, güvenli, sosyal ve sağlıklı yeni bir yaşam alanı sunuyor.

İnovative proje Antwell'de yaşam Kasımda başlıyor!
17 Ekim 2019 - 08:19 - Güncelleme: 07 Aralık 2019 - 09:32

ANT YAPI’NIN YENİ PROJESİ ANTWELL KAPILARINI AÇIYOR

Ant Yapı’nın yeni projesi Antwell “İyi Yaşam Evleri”, dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan konseptin Türkiye’deki ilk örneği. 2017 yılında yapımına başlanan proje; 158 daire ve 13 ticari birimden oluşuyor.  Sağlıktan sosyal alanlara tüm hizmetleri aynı çatı altında buluşturan Antwell; Çamlıca’daki merkezi konumu ve sunduğu imkanlarla ev almayı veya kiralamayı düşünenler için yaşamı kolaylaştıran bir seçenek…

 

Kasım İtibarıyla Taşınmaya Hazır

Antwell’in yaklaşık 150 milyon TL yatırımla üzerine inşa edildiğini ve Kasım ayı itibarıyla dairelerin taşınmaya hazır olduğunu belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, 16 Ekim’de düzenlenen basın toplantısında projeyle ilgili şu bilgileri verdi: “Antwell’i; zengin sosyal donatılar ve sosyal imkanların yanı sıra Acıbadem Sağlık Grubu’nun hizmetleriyle, sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt verebilecek şekilde tasarladık. Projemiz yaklaşık 20.000 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Toplam 13 kattan oluşuyor ve tamamında 158 daire bulunuyor. Akıllı binamızda, engelli yaşamına uygun şekilde tasarlanan stüdyo; 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç farklı daire seçeneği yer alıyor. Dairelerimiz ayrıca şık, modern ve kullanışlı mobilyalara sahip. Dileyen konut sahipleri kendi eşyalarını da getirebiliyor.”

 

“Antwell; Aktif Bir Yaşam Projesi”

İyi Yaşam Evleri ile konut sahiplerinin daha kolay ve rahat bir yaşam hayalini gerçeğe dönüştürmeyi hedeflediklerini söyleyen Antwell Genel Müdürü Esen Türkmen ise, Türkiye’de 65 ve üzeri yaştaki nüfusun hızla arttığına dikkat çekerek, projenin özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandığına vurgu yaptı. “Aktif, hayatın içinde olmayı, hobi ve ilgi alanlarına daha çok vakit ayırmayı, üretken olmayı, eğitimlerine devam etmeyi, hayatlarının bu döneminde yaşamın tadını çıkarmayı isteyen herkesin yaşamına kolaylık katacak bir proje. Dolayısıyla Antwell sadece yeni bir ev değil, herkesin içerisinde olmak isteyeceği, ‘iyi yaşanacak yeni bir ev’” şeklinde konuştu.

 

7/24 Sağlık Hizmetlerine Erişim İmkanı

Yüksek hizmet kalitesine sahip ve teknolojik alt yapısı güçlü Antwell İyi Yaşam Evleri’nde; Antwell sakinlerinin sağlık ihtiyaçları için, Türkiye’nin alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu hizmet verecek. Basın toplantısında hazır bulunan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Rasim Topuz, Antwell sakinlerine sunacakları hizmetlerle ilgili şunları söyledi: “Sektöründe büyük bir yeniliğe imza atan Antwell projesinde, sağlık alanında mobil çözümler sunan Acıbadem Mobil Sağlık şirketimizle yer alıyoruz. Antwell’de kişiye özel 7X24 sağlık hizmeti sunacak olan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlayacak. Aynı şekilde, Antwell sakinlerinin ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından karşılanacak. İnşaat sektörünün önemli oyuncularından biri olan Ant Yapı’yla, sektöre örnek teşkil edecek Antwell projesinde yaptığımız işbirliğinden mutluluk duyuyoruz.”

 

Sosyal Bir Yaşam Alanı

Projelerinde, tüm beklentilere cevap veren bir yaşam alanı yaratma hedefiyle yola çıkan Ant Yapı, Antwell projesiyle sadece zengin sosyal olanaklar değil, hayatı kolaylaştıran hizmetler de sunuyor. Antwell sakinlerinin diledikleri zaman faydalanabilecekleri ortak sanat, mutfak, dans atölyeleri, sinema odası, kütüphane, hobi bahçesi, oyun salonu gibi sosyal alanlar ve eğitmen desteği eşliğinde her yaştan kişi için özel tasarlanmış spor tesisleri, spa, sauna, masaj, estetik ve bakım odaları bulunuyor. Diyetisyen tarafından hazırlanan özel menüler sunan bir restoranın yer aldığı Antwell’de, benzer ilgi alanlarını paylaşanlar için gezi organizasyonları ve etkinlik planlamalarıyla beraber, rezervasyon destek hizmeti de sunuluyor.

Rakamlarla Antwell İyi Yaşam Evleri 

*  Yapımına 2017 yılında başlanan Antwell İyi Yaşam Evleri, Ekim 2019 tarihinde tamamlandı.

*  Proje, toplam 150 milyon TL yatırımla hayata geçirildi.

*  Toplam 20.000 metrekare alanda konumlanıyor.

*  3 bodrum kat, zemin, 8 konut katı ve çatı katı olmak üzere toplam 13 kattan oluşuyor.

*  Bina yüksekliği 34 metre.

*  1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 158 daire bulunuyor.

*  Dairelerin metre kare aralıkları, daire yapılarına göre 56m2 ile 136m2 arasında değişiyor.

*  1+0, 1+1 ve 2+1 olarak sunulan daireler, tüm tefrişli,  60 Ay (5 Yıl) kira garantili.

*  Dairelerin metre kare fiyat aralıkları, konumlarına göre 10.000 TL - 12.000 TL aralığında değişiyor.

*  İçerisinde bir cafe ve bir adet restoran yer alıyor.  

*  Ortak yaşam alanlarında; her yaş ve sağlık grubu için özel tasarlanmış fitness aletlerinin de olduğu bir spor salonu, kütüphane, hobi bahçesi, yüzme havuzu, sinema salonu, dans, sanat ve mutfak atölyesi ile oyun salonu bulunuyor.

*  Kişisel bakıma yönelik spa, sauna, masaj, estetik ve bakım odaları yer alıyor.

*  Akıllı bina özelliklerine sahip Antwell’de her bir dairede “acil durum butonları” bulunuyor.

*  Zamanla 50 personelin hizmet vermesi planlanıyor.  

*  Antwell içerisinde 13 ticari birim bulunuyor.

*  7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

*  7/24 hizmet verecek bir hemşire ile haftada iki gün bir doktor göre

Patronların SESİ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.