Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler's 2019 Readers' Choice Awards'ta en iyiler arasında

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’s 2019 Readers’ Choice Awards’ta (Okuyucu Ödülleri) Avrupa’nın en iyileri arasında..

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler's 2019 Readers' Choice Awards'ta en iyiler arasında
18 Ekim 2019 - 00:26 - Güncelleme: 07 Aralık 2019 - 09:29

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’s 2019 Readers’ Choice Awards’ta (Okuyucu Ödülleri) Avrupa’nın en iyileri arasında..

Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın okuyucularının oyları ile belirlenen 2019 Okuyucu Ödülleri’nde Avrupa’daki en iyi 30 resort sıralamasında 8. oldu.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort’ta; her biri kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalarla toplam 137 konaklama ünitesi, iki eşsiz kum plajı, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan dokuz restoran ve barının yanı sıra, hem ruhu hem vücudu dinlendiren ödüllü spa’sıyla Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine sunduğu benzersiz deneyimi açıldığı günden bugüne ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor. 2014 yılında hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar uluslararası alanda 50’den fazla prestijli ödüle layık görülmüş olan Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler’ın 2019 Okuyucu Ödülleri’nde Türkiye’den en üst sırada yer alan otel olma gururunu da yaşıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun, bu başarılarıyla ilgili olarak düşüncelerini “Böyle uluslararası prestijli bir övgüyü almaktan dolayı onur duyuyoruz. Bu başarı kendimizi daima misafirlerimizin beklentilerini aşmaya adadığımızın kanıtıdır. Aynı zamanda bu, yatırımcımız Astaş Holding’in yenilikçi vizyonuyla, Mandarin Oriental Hotel Group’un Efsanevi Hizmet Anlayışı’nı Türk misafirperverliğimizle harmanlayarak sunan ekibimiz adına da büyük bir başarıdır.” şeklinde paylaştı.

Condé Nast Traveler, gezginlere ilham ve tavsiye veren, dünyanın en seçkin seyahat markasıdır. Condé Nast Traveler Okuyucu Ödülleri, seyahat endüstrisindeki en uzun soluklu ve en prestijli mükemmellik ödülüdür.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.