Milli Emlak satılık hazine arazileri için indirim yaptı!

Ucuz, kelepir arsa fiyatları arayanlar için beklenen ilanları Milli Emlak yayımladı. İşte satılık hazine arazileri listesi 2022!

Milli Emlak satılık hazine arazileri için indirim yaptı!
23 Ağustos 2022 - 12:05 - Güncelleme: 23 Ağustos 2022 - 17:54

Hazine arazisi yatırımı yapmak isteyen kişiler için Milli Emlak beklenen ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında piyasa fiyatı ile kıyaslandığında nerede ise metrekare fiyatına satış yapılıyor. Ucuz hazine arazisi almak istiyorum diyen kişiler için yayımlanan ilanlar kapsamında 34 ilde 957 hazine arazisi satışa sunuldu.

Satılık hazine arazisi almak istiyorum diyen kişiler için hem fiyatlar düşürüldü hem de 5 sene emlak vergisi muafiyeti ve KDV'siz 24 ay taksitle satış yapılacağı ilan edildi. İşte Milli Emlak'tan satılık arsalar, hazine arazisi için yayımlanan ağustos ayı ilanları!

MİLLİ EMLAK SATILIK HAZİNE ARAZİSİ LİSTESİ AĞUSTOS 2022!

Aralarında İstanbul, Ankara ve İzmir'in de yer aldığı 34 ilde satılık hazine arazileri için ilanlar yayımlandı. 34 il için yayımlanan ilanlar kapsamında 957 hazine arazisi satışa çıkarken, 517 hazine arazisinin de ihale hazırlığı aşamasında olduğu, ekspertiz çalışması ile fiyatları belirlendiği anda satışa sunulacağı duyuruldu.

MİLLİ EMLAK'TAN HAZİNE ARAZİSİ NASIL ALINIR, BAŞVURUSU NEREYE YAPILIR?

Hazine arazileri ilanları Milli Emlak GOV TR üzerinden yayımlanmakta olup yayımlanan her ilanın detay bölümünde taşınmaz detayları, ihale tarihi ve saati yer almaktadır. Aşağıda yer alan iletişim bilgilerinde verilen telefon numarası üzerinden bilgi edinerek ihaleye katılabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.