TÜRK - ARAP 'Konut Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı' Bugün Başladı

“Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı”nda, bin 500 Arap yatırımcıyı Türkiye’deki gayrimenkul firmalarıyla buluşturacak. Patronların SESİ

TÜRK - ARAP 'Konut Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı' Bugün Başladı
20 Kasım 2019 - 06:02 - Güncelleme: 07 Aralık 2019 - 09:15

TÜRK- ARAP Zirvesi’nin Resmi Açılışı Bugün Başlıyor

TÜRK Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) ve TurabExpo, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği “Gayrimenkul Proje Geliştirme ve Finansman Fuarı”nda, bin 500 Arap yatırımcıyı Türkiye’deki gayrimenkul firmalarıyla buluşturacak.

Türkiye’deki konut üreticilerinin, Arap yatırımcılarla yüz yüze yatırım fırsatlarını değerlendirme imkanı bulacağı organizasyonda, TÜRAP, 19 Arap ülkesinde kurduğu organizasyon aracılığı ile fuara katılan Türk firmaların konutlarının Arap ülkelerinde satışına da aracılık edecek.

TurabExpo 6’ncı Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri ile 3’üncü Türk-Arap Gayrimenkul Proje Yatırım ve Finansman Fuarı, 20-22 Kasım tarihleri arasında Pullman İstanbul Airport & Convention Center’da gerçekleşecek.

Bugün resmi açılışı gerçekleştirilecek olan TÜRK- ARAP Zirvesi’ne; Bahreyn Büyükelçisi Dr. Ibrahim Yusuf Al-Abdullah, Çevre Komisyonu Başkanı Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Meclis Başkan Vekili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, TBMM İdari Amiri Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Emlak Konut Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut’un da katılması bekleniyor..
Patronların SESİ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.